• Producent - BG SPORT

 

Historia marki BG Sport sięga 1994 roku. Wówczas to jedna z gdyńskich drużyn piłkarskich, w której trenował syn właściciela, potrzebowała strojów meczowych. To właśnie wtedy powstał pierwszy komplet. Błękitne stroje sportowe były wyjątkowe jak na tamte czasy, gdyż uzyskanie nietypowego koloru było możliwe dzięki współpracy z pionierami druku sublimacyjnego. Efekt spotkał się wielką aprobatą środowiska, nie tylko piłkarskiego.

Właściciele postanowili rozszerzyć działalność po blisko 25 latach, poprzez połączenie sił z pionierem i największym graczem rynku odzieży e-sportowej (inaczej sportów elektronicznych) oraz obsługi znanych influecerów, youtuberów czy gwiazd muzyki w Polsce, czyli marką 303.pl.

Fuzja zaowocowała stworzeniem najnowocześniejszej linii technologicznej do produkcji sportowej (ale nie tylko) odzieży w całości zadrukowanej sublimacyjnie. Dzięki połączeniu tradycyjnego rzemiosła jakie wniosło doświadczenie marki BG Sport oraz szeroko rozumianej innowacji, zarówno w kwestii technologii, ale również marketingu, wprowadzonej przez 303.pl, na rynku wyłania się nowy lider branży produkcji odzieży sportowej.

  • Parametry