• O nas

onas(1).jpg
Firma 303.pl zajmuje się szyciem szeroko-pojętej odzieży lekkiej oraz sportowej. Nasze towary docierają do każdego miejsca w Polsce, a także w Unii Europejskiej oraz na świecie.
Nasza firma rozpoczęła działalność w roku 2007r., a u jej podstaw leży 25 lat doświadczenia w branży tekstyliów. Współpracujemy na stałe z wieloma dystrybutorami, hurtowniami, ośrodkami sportowymi i firmami, które zaopatrujemy stale w nasze wyroby. Dostarczamy doskonałej jakości odzież z nadrukami oraz haftami. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego przygotowujemy dla niego właściwy zakres rozmiarów oraz ofertę cenową.

Specjalizujemy się w tworzeniu odzieży lekkiej – koszulek, bluz, koszul, dresów, a także odzieży sportowej. Nasze wyroby powstają w oparciu o projekty klientów. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam uchwycić w naszych tekstyliach ich wyjątkowy charakter, a także dopasować otrzymany projekt do warunków i okazji, w jakiej będą używane ubrania spod naszej ręki. Realizujemy zlecenia zarówno dla klientów prywatnych, jak i firm, a także osoby związane ze środowiskiem muzycznym i influencerów.

LUBIMY WYZWANIA I NIETYPOWE ZLECENIA

Przed rozpoczęciem szycia ubrań dla naszych klientów, zapraszamy ich do naszej szwalni, gdzie możemy dokonać wszelkich ustaleń dotyczących zamówienia. Nietypowa rozmiarówka? Dostawa w odległy zakątek świata? Wymagający materiał lub szew, który musi sprawdzić się przy dużym wysiłku? Wszystkie te oraz inne informacje będą wzięte pod uwagę podczas przygotowywania oferty dla ciebie lub twojej firmy.

Decydując się na nasze usługi możesz być pewien, że twoje zamówienie zostanie przygotowane z myślą o wszystkich twoich potrzebach i preferencjach. Zapewnimy ci kolekcję, które będzie w sobie łączyć wieloletnią praktyczność z walorami estetycznymi, i to za rozsądną cenę. Mamy elastyczne metody pracy
i potrafimy znaleźć najlepsze rozwiązanie, które usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagającego Klienta.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!